Top

Hizmetim


2017 yılında aldığım MEB onaylı eğitimler sayesinde aynı yıl Çorlu Gökkuşağı sürücü kursunda direksiyon eğitimi hocası olarak çalışmaya başladım ve halen aynı kursta eğitici öğretici olarak görevime devam ediyorum. Ayrıca sizlere daha faydalı eğitimler verebilmek için uzun zamandır profesyonelce bireysel özel dersler de vermeye başladım. 

Sürüş okulumuzda ve özel derslerimde sürücülere trafikte güvenle ilerlemenin temellerini öğretiyorum. Bu eğitim sayesinde, bir arabayı, kamyonu veya başka bir aracı başarılı bir şekilde sürmek için uygun teknikleri ve stratejileri büyük ölçüde öğrenmiş olacaksınız.
Hizmetim

Direksiyon başındayken temel güvenlik uygulamaları hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Kurs boyunca ayrıca yol öfkesini önleme ve trafik yasalarını anlama gibi konuları da öğreneceksiniz. Profesyonel eğitimim sayesinde, güvenli ve kendinizden emin bir şekilde araç kullanabileceksiniz.

Özel derslerimde ve sürüş okulumuzda, size güvenli ve sorumlu bir şekilde araç kullanmanız için gereken bilgi ve becerileri sağlamaya kendimizi adadık. Ben ve eğitmen arkadaşlarımız size aracınızı bir profesyonel gibi nasıl kullanacağınızı öğretmektedir. Size sürüş güvenliğinin temelleri ve trafik kurallarına her zaman uymanın önemini de vermekteyiz. Buna ek olarak, acil durumlara hızlı ve doğru tepki verme becerisi de dahil olmak üzere araç kontrolü konusunda size ileri düzey dersler vermekteyiz.

Herkesin güvenli ve kendinden emin bir şekilde araç kullanmayı öğrenme fırsatına sahip olması gerektiğine inanıyoruz ve bireysel ihtiyaçlarınız için doğru dersleri seçmenize yardımcı oluyoruz. Tercihlerinize bağlı olarak, her ikisi de bireysel öğrenme hedeflerinize uyacak şekilde uyarlanabilen bire bir oturumlar veya grup sınıfları arasından seçim yapabilirsiniz.

Mükemmelliği öğretme konusundaki kararlılığımızla gurur duyuyoruz. Amacımız, güvenli ve sorumlu bir sürücü olmanıza yardımcı olmak, böylece yollara güvenle çıkabilmenizi sağlamaktır. Bizimle, mevcut en yüksek kalitede eğitimi aldığınızdan emin olabilirsiniz.

WhatsappWhatsapp